REVIZE PLYNOVÝCH KOTLŮ A SERVISNÍ PROHLÍDKY

PROČ PROVÁDĚT REVIZE PLYNOVÝCH KOTLŮ?

Revize plynových kotlů a servisní prohlídky kotlů BUDERUS, VIADRUS, JUNKERS, DAKON, VAILLANT, PROTHERM, BAXI, QUANTUM, BOSCH a IMMERGAS.

Odborně provedená revize či tzv. servisní prohlídka plynového kotle je jedním z nejdůležitějších předpokladů bezpečného a bezporuchového provozu.

Nechte starost o váš kotel na nás!

Využijte chytré služby automatická připomínka prohlídky, kterou nabízíme zdarma. Díky této službě si už nemusíte pamatovat datum prohlídky kotle – my Vám jej připomeneme e-mailem.  Pro klid duše a komfort klikněte na tlačítko níže a zaregistrujte se!

Jak často provádět servisní prohlídku kotle?

Jedenkrát do roka by se měl každý majitel plynového kotle postarat o jeho servisní prohlídku. V případě firem je tato povinnost dokonce stanovena zákonem. Tuto odbornou prohlídku provádí náš servisní technik, přičemž tato činnost zahrnuje kontrolu a vyčištění kotle, výměnu opotřebovaných dílů a seřízení všech dalších parametrů kotle. Ačkoliv pro domácnosti nejsou pravidelné servisní prohlídky plynového kotle povinné, důvodů, proč její provedení alespoň  1x ročně doporučujeme je hned několik.

1.  Zdraví a bezpečnost na prvním místě

Každý už jistě někdy ve večerních zprávách alespoň jednou zaregistroval zprávu o výbuchu plynového kotle nebo úniku oxidu uhelnatého. Tyto události mívají mnohdy tragické následky. Ale řadě těchto nebo podobných neštěstí se dá předcházet právě pravidelnou servisní prohlídkou plynového kotle, při níž jsou závady včas odhaleny.

2. Zachování záruky na spotřebič

Většina výrobců plynových kotlů v návodu k použití požaduje provedení každoroční servisní prohlídky. Dodržení této podmínky je předpokladem pro zachování záruky, nebo dokonce i pro její prodloužení. Společnost Plynomax je autorizovaným partnerem nejvýznamnějších výrobců kotlů, kterými jsou např.: Viadrus, Buderus, Protherm, Dakon, Baxi, Quantum, Junkers, Vaillant, Bosch či Immergas, a proto se na ni můžete s důvěrou obrátit.

3. Získání dokladu o pravidelné údržbě

Při pravidelné servisní prohlídce vystaví servisní technik majiteli kotle revizní zprávu. Tu může vyžadovat pojišťovna v případě, že dojde k nehodě a škodě na majetku nebo dokonce na zdraví.

Revize plynových kotlů a servisní prohlídky

Kontaktujte nás pro sjednání servisní prohlídky vašeho kotle!

klikněte na tlačítko níže pro zobrazení kontaktních údajů

realizace MIDEO realizace MIDEO